Pobyty u moŘe na plÁŽi Arambol ve stÁtĚ Goa

 

Stát Goa je bývalá portugalská kolonie, ležící na západním pobřeží Indie. Hraničí se spolkovými státy Maharaštra a Karnataka a pobřeží omývá Arabské moře. Pro Evropana je zajímavá hlavně díky množství malebných pláží. Naše CA pro Vás připravila pobyty na nejsevernější pláži Arambol, v minulosti oblíbené mezi hippies. Jedná se o nádhernou pláž se zlatavým pískem a pásem kokosových palem. Pláž, ještě nepříliš zasažená turismem, poskytuje návšěvníkům opravdový odpočinekv exotickém ráji. Plážové bary a restaurace nabízejí místní speciality od východu slunce do pozdního večera. Jejich nabídka jistě uspokojí každého hosta, ať už je vegetariánem či milovníkem mořských lahůdek. Uvolněná atmosféra, kterou ucítíte na každém kroku, vybízí k návštěvě kurzů jógy, tance, bubnování a dalších. Na pláži lze za symbolckou cenu zapůjčit motocykly, na kterých můžete procestovat další pláže na severním pobřeží Goa.

Připravili jsme pro Vás ubytování v penzionech přímo na pláži Arambol, jedná se o jedno a dvoulůžkové pokoje s koupelnou, WC a balkonem.

Poznávací okruhy dle přání klienta
Hlavní strana

 

teRMÍNY POBYTŮ

1.11.2015 - 15.12.2015
5.1.2016 - 25.2.2016

Každý zákazník si může vybrat individuálně termín odletu a příletu.

 

CENY

14 dní za 34.000,- Kč za 1 osobu
21 dní za 36.000,- Kč za 1 osobu
1 měsíc za 38.000,- Kč za 1 osobu

Každý další týden pobytu pouze 2.000 Kč za 1 osobu!

 

Cena zahrnuje
- zpáteční letenky (včetně letištních poplatků) Praha - Mumbai, Mumbai - Goa
- transfer z letiště
- ubytování
- služby českého delegáta v místě pobytu

Cena nezahrnuje poplatek za indické vízum a stravu

Ubytování
Jedná se o jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje s vlastní koupelnou a WC, vzdálené cca 100 metrů od pláže Arambol.

Doprava a stravování není produktem naší CA. Proto klienti platí cenu letenek přímo leteckým společnostem a je jim odečtena z ceny. (v kalkulaci jsou ceny letenek zahrnuty částkou 15.000,- Kč)